Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 04.03.2009, 22:46
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze drodzy panstwo, nawet gdyby uznac, ze Cwielong to super inwestycja i nie kosztowal ani grosza, to sedno sprawy sprowadza sie mniej wiecej do tego, ze wydalismy podobne pieniadze do tych wydanych w Poznaniu, tylko efekty tego sa jakby troszke inne. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
To źle ci się wydaje. Może w normalnym kraju długi to takie same środki finansowe jak każde inne, ale my żyjemy w Polsce!! Tych 800 tys. długu robiący bokami Ruch i tak by nam nie oddał, a ryzykowaliśmy jego "restrukturyzację" i zmianę szyldu, tak jak zrobił to Widzew, czy tez uwielbiany przez was obecnie Lech. Wiecie, co teraz mogą zrobić firmy, którym są dłużni pieniądze?

A o powadze działaczy Ruchu niech świadczy fakt, że życzyli sobie gotówki, gdyż dla nich długi to przecież nie pieniądze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!