Wyświetl pojedynczy post
elbazzzTSW
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9114
Stary 04.03.2009, 01:09
Wiślak1994 napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi , tylko szczerze : Sam wierzysz w to co piszesz ?
Tu nie chodzi o wiarę w to czy kupią tylko o czystą przyzwoitość z ich strony
a co do Beto według mnie jeszcze nic specjalnego nie pokazał a gdy latem odejdzie brożek i tak będzie luka no a jeśli nie napastnik to ofensywny pomocnik...
Odpowiedz cytując