Wiślak1994 napisał(a):

|
Powiedz mi , tylko szczerze : Sam wierzysz w to co piszesz ?
|
Tu nie chodzi o wiarę w to czy kupią tylko o czystą przyzwoitość z ich strony

a co do Beto według mnie jeszcze nic specjalnego nie pokazał a gdy latem odejdzie brożek i tak będzie luka no a jeśli nie napastnik to ofensywny pomocnik...