JohnnyH napisał(a):

Napewno nie będzie to chroniczna czkawka
Powodem odejścia niejakiego Pana Kokoszki był całkowity śmietnik jaki panował pod czaszką tego zawodnika i absolutny brak pokory oraz profesjonalizmu a nie fakt że Trener stawiał na lepszego zawodnika.
|
gra Kokoszka we Włoszech? Gra
Wiec kto miał racje ?
Kokoszka mimo że jest słabszym jeszcze piłkarzem od Clebera na pewno jest bardziej wartościowym.