Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 01.03.2009, 22:00
arti napisał(a):Wyświetl post
kompletnie nic.
a co ci się wydawało, że chciałem udowodnić?
a w ogóle to oczywiście jak zwykle masz rację...
a kto ma rację-ten stawia kolację...
Po prostu nie rozumiem, po co go ruszasz w dyskusji o Frankowskim? Chcesz pokazać, że jest gorszym Wiślakiem, albo człowiekiem? Bo o tym, że jest gorszym piłkarzem wiedzą wszyscy, pewnie włącznie z nim samym. W dodatku ma niesamowitego pecha( kontuzje kontuzjami, ale ta borelioza - to i tak sukces, że wrócił w ogóle do piłki).
Ale pokazałeś klasę, przypiąłeś się do niego, bo się do SKWK zapisał. Brawo. Prawdziwy z Ciebie fajter.
W transferowym jest drugi kolega, on się doczepił do Błaszczykowskiego, z tego samego powodu. Myślę, że łatwo znajdziecie wspólny język...
spartan napisał(a):Wyświetl post
Podobizny wprawdzie nie było ale trans jak najbardziej.... (z Polonią?)
Tak, o ile pamiętam - dotyczył życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.
Faktycznie, przegięcie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.03.2009 o godz. 22:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując