South napisał(a):

za błędy trzeba odpowiadać
Mógł być żywą legendą...
do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz.
Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił.
właśnie widzę,gówno wiesz,a się wypowiadasz...
|
Widzę właśnie, że poprzez kompletny BRAK SZACUNKU do innych użytkowników forum i kompletny BRAK KULTURY OSOBISTEJ jesteś w stanie zaakceptować to, że legenda Twojego klubu jest dla Ciebie nikim. Cóż - pogratulować niezwykle zmiennej osobowości, powiewającej jak chorągiewka - gdy strzelał sto bramek dla Wisły - pewnie wyłeś z radości niczym ten pies, a teraz szczekasz bo odszedł - choć z tych prawdziwych wielkich grał najdłużej... Brawo brawo, możesz sobie bezczelnie kwitować moje wypowiedzi, możesz uznawać się za kogoś lepszego, proszę bardzo. I tak widzę, że jesteś chorągiewką i NIE MYŚLISZ (racjonalnie).
Kurt C. napisał(a):

Incognito, właśnie wypisując tych innych piłkarzy przy F. pokazałaś swoją wiedzę...
|
Droga PANI Kurt, chciałbym również pogratulować nieumiejętności czytania i myślenia.
cortezz napisał(a):

|
a to trzymam kciuki, a jak sie okaze, ze Wisla bedzie chciala po tej rundzie Franka i bedzie musiala zaplacic jadze za niego z 500 tys zl a i Franek sobie krzyknie duzo wiecej niz teraz a my mimo to zaplacimy ile bedą chcieli wiedzac ze pol roku wczesniej moglismy go miec za free.
|
Cortezz - popieram Twój post, z tym że 500 tysięcy za 35-latka się nie płaci, to nie jest Batistuta.