Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 01.03.2009, 18:45
South napisał(a):Wyświetl post
za błędy trzeba odpowiadać
Mógł być żywą legendą...


do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz.
Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił.



właśnie widzę,gówno wiesz,a się wypowiadasz...
Widzę właśnie, że poprzez kompletny BRAK SZACUNKU do innych użytkowników forum i kompletny BRAK KULTURY OSOBISTEJ jesteś w stanie zaakceptować to, że legenda Twojego klubu jest dla Ciebie nikim. Cóż - pogratulować niezwykle zmiennej osobowości, powiewającej jak chorągiewka - gdy strzelał sto bramek dla Wisły - pewnie wyłeś z radości niczym ten pies, a teraz szczekasz bo odszedł - choć z tych prawdziwych wielkich grał najdłużej... Brawo brawo, możesz sobie bezczelnie kwitować moje wypowiedzi, możesz uznawać się za kogoś lepszego, proszę bardzo. I tak widzę, że jesteś chorągiewką i NIE MYŚLISZ (racjonalnie).

Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Incognito, właśnie wypisując tych innych piłkarzy przy F. pokazałaś swoją wiedzę...
Droga PANI Kurt, chciałbym również pogratulować nieumiejętności czytania i myślenia.


cortezz napisał(a):Wyświetl post
a to trzymam kciuki, a jak sie okaze, ze Wisla bedzie chciala po tej rundzie Franka i bedzie musiala zaplacic jadze za niego z 500 tys zl a i Franek sobie krzyknie duzo wiecej niz teraz a my mimo to zaplacimy ile bedą chcieli wiedzac ze pol roku wczesniej moglismy go miec za free.
Cortezz - popieram Twój post, z tym że 500 tysięcy za 35-latka się nie płaci, to nie jest Batistuta.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 01.03.2009 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując