Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4290
Stary 28.02.2009, 09:47
hoho napisał(a):Wyświetl post
Lech wygra lige z przewaga jakis 4-5 punktów nad Legia, i 7-8 nad Wisła,Polonia Warszawa,Slaskiem i moze Belchatowem.Cudów nie ma
a ja przewiduje , że w następnym sezonie Wisła spadnie do II ligi , a Lech zdobędzie Ligę Mistrzów wygrywając z Chelsea wróżone z Tarota u pani Zosii.. xD
Odpowiedz cytując