hoho napisał(a):

|
Lech wygra lige z przewaga jakis 4-5 punktów nad Legia, i 7-8 nad Wisła,Polonia Warszawa,Slaskiem i moze Belchatowem.Cudów nie ma
|
a ja przewiduje , że w następnym sezonie Wisła spadnie do II ligi , a Lech zdobędzie Ligę Mistrzów wygrywając z Chelsea

wróżone z Tarota u pani Zosii.. xD