Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4287
Stary 28.02.2009, 09:11
Lech wygra lige z przewaga jakis 4-5 punktów nad Legia, i 7-8 nad Wisła,Polonia Warszawa,Slaskiem i moze Belchatowem.Cudów nie ma
Odpowiedz cytując