Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
4287
28.02.2009, 09:11
Lech wygra lige z przewaga jakis 4-5 punktów nad Legia, i 7-8 nad Wisła,Polonia Warszawa,Slaskiem i moze Belchatowem.Cudów nie ma
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho