Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 27.02.2009, 23:03
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... oglądałem oba mecze i nie widziałem zbyt dużej różnicy między grą obu zespołów. Gra Legii i Wisły to była kopanina bez głowy i bez ambicji. Na początku tamtej rundy był remis z Groclinem 2-2, więc żadnej porażki nie było.
Ale w tamtym sezonie po przerwie zimowej.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując