emj10 napisał(a):

|
Hmmm... oglądałem oba mecze i nie widziałem zbyt dużej różnicy między grą obu zespołów. Gra Legii i Wisły to była kopanina bez głowy i bez ambicji. Na początku tamtej rundy był remis z Groclinem 2-2, więc żadnej porażki nie było.
|
GemHZR pisał o kolejce z przed roku kiedy Legia przegrała z Groclinem na wyjeździe 0-1 a nie o pierwszej kolejce tego sezonu.