Wyświetl pojedynczy post
leonardomessi
Junior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4274
Stary 27.02.2009, 23:02
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... oglądałem oba mecze i nie widziałem zbyt dużej różnicy między grą obu zespołów. Gra Legii i Wisły to była kopanina bez głowy i bez ambicji. Na początku tamtej rundy był remis z Groclinem 2-2, więc żadnej porażki nie było.

GemHZR pisał o kolejce z przed roku kiedy Legia przegrała z Groclinem na wyjeździe 0-1 a nie o pierwszej kolejce tego sezonu.
Odpowiedz cytując