Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4273
Stary 27.02.2009, 22:58
Hmmm... oglądałem oba mecze i nie widziałem zbyt dużej różnicy między grą obu zespołów. Gra Legii i Wisły to była kopanina bez głowy i bez ambicji. Na początku tamtej rundy był remis z Groclinem 2-2, więc żadnej porażki nie było.
Odpowiedz cytując