Jak kolega wyżej też późno zacząłem, ale za to intensywnie. trenuję od ponad dwóch lat kickboxing. Trzy razy w tygodniu.
Polecam bardzo. I nie chodzi mi akurat tylko o kb. Jak każda sztuka walki - ogólnorozwojówka plus kondycja. Mocno wciąga. Od tygodnia mam delikatną kontuzję i musiałem odpuścić treningi. Nosi mnie niemożliwie

Ale oczywiście w pozytywnym sensie.
Bo generalnie, jak się trochę poćwiczy, to przeróżne głupoty ulatują z głowy.
Czyli same plusy
