Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.02.2009, 13:33
hoho napisał(a):Wyświetl post
Mnie drażni architektura Huty rodem z komuny ,te odnoża od Placu Centralnego w kierunku :kombinatu ,tomexu czy Pleszowa wygladaja identycznie ,wszystko szare i takie same.Oczywiscie nei mam nic do mieszkanców tylko taka uwaga mimochodem
Centrum Nowej Huty, to jeden z najpiekniejszych ukladow urbanistycznych stworzonych w powojennym swiecie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując