hoho napisał(a):

|
Mnie drażni architektura Huty rodem z komuny ,te odnoża od Placu Centralnego w kierunku :kombinatu ,tomexu czy Pleszowa wygladaja identycznie ,wszystko szare i takie same.Oczywiscie nei mam nic do mieszkanców tylko taka uwaga mimochodem
|
Centrum Nowej Huty, to jeden z najpiekniejszych ukladow urbanistycznych stworzonych w powojennym swiecie.
