Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 22.02.2009, 13:26
Jeżeli Garguła zszedł z boiska o własnych siłach, to znaczy, że ma uszkodzone więzadła poboczne a nie krzyżowe co jest BARDZO WAŻNE. Gennaro Gattuso grał z taką kontuzją do końca meczu a poźniej wrócil do gry po dwóch miesiącach. Wiem, że nie ma co porównywać slużby medyczniej Milanu a naszej, ale Garguła gdzieś pod koniec maja lub w połowie czerwca powinien wrócić do treningów. Więc szczęście w nieszczęściu, że to tylko poboczne, bo nie będzie tak źle.

Proszę Was, poczekajcie na rozwój wypadków, a nie prorokujcie, że będzie to drugi Dawidowski.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując