Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
1213
21.02.2009, 10:50
kot
napisał(a):
Nie wiem czy zauważyliście, ale piłkarze w meczu z Piastem, nie mieli już z tyłu nowych koszulek, nazwy sponsora Salwator ? -
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=688
Kiedy graliśmy mecze eliminacyjne do PUEFA, na koszulkach reklamy Salwatora również nie było. Widocznie tak jest skonstruowany kontrakt i tyle.
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr