Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 21.02.2009, 10:50
kot napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy zauważyliście, ale piłkarze w meczu z Piastem, nie mieli już z tyłu nowych koszulek, nazwy sponsora Salwator ? - http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=688
Kiedy graliśmy mecze eliminacyjne do PUEFA, na koszulkach reklamy Salwatora również nie było. Widocznie tak jest skonstruowany kontrakt i tyle.
Odpowiedz cytując