Nie wiem czy zauważyliście, ale piłkarze w meczu z Piastem, nie mieli już z tyłu nowych koszulek, nazwy sponsora Salwator ? -
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=688
Umowa z Salwatorem była zawarta latem na rok i nadal powinna być ważna -
http://www.wislakrakow.com/www/showa...light=Salwator
Może w tym sparingu nie zdążono jeszcze połączyć na koszulkach tych dwóch sponsorów z uwagi na terminarz tego sparingu, tuż po ogłoszeniu strategicznego sponsora ? Ale z drugiej zaś strony, czytamy na TS, że Salwator z uwagi na kryzys zrezygnował z budowy hali sportowej oraz hoteli i Miętta szuka na gwałt innego sponsora na halę, aby nie przepadły pieniądze z UE. Ciekawe, że i Arabów kryzys wywiał z Krakowa ( no to fajnych chcieli nam właścicieli do Wisły zmontować

). Szanujmy ludziska Cupiała i to zwłaszcza teraz, gdy chłop ma kryzys.