Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 21.02.2009, 02:17
Nie wiem czy zauważyliście, ale piłkarze w meczu z Piastem, nie mieli już z tyłu nowych koszulek, nazwy sponsora Salwator ? - http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=688

Umowa z Salwatorem była zawarta latem na rok i nadal powinna być ważna - http://www.wislakrakow.com/www/showa...light=Salwator

Może w tym sparingu nie zdążono jeszcze połączyć na koszulkach tych dwóch sponsorów z uwagi na terminarz tego sparingu, tuż po ogłoszeniu strategicznego sponsora ? Ale z drugiej zaś strony, czytamy na TS, że Salwator z uwagi na kryzys zrezygnował z budowy hali sportowej oraz hoteli i Miętta szuka na gwałt innego sponsora na halę, aby nie przepadły pieniądze z UE. Ciekawe, że i Arabów kryzys wywiał z Krakowa ( no to fajnych chcieli nam właścicieli do Wisły zmontować ). Szanujmy ludziska Cupiała i to zwłaszcza teraz, gdy chłop ma kryzys.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując