Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8547
Stary 20.02.2009, 14:17
kristos napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej śmieszne jest to ,że nikogo nie interesuje jak gra drużyna,czy jest dobrze przygotowana do wiosennej rundy ,tylko większość czeka na jakieś transfery jakby to miało być jedynym zbawieniem dla klubu.
A jak gra druzyna?Jak jest przygotowana do wiosny? - tez chcialbym wiedziec a opieranie sie na relacjach tekstowych i wynikach , jest dosyc ryzykowne
Wygranie 1 meczu na 8 na pewno powodem do dumy nie jest, szczegolnie ze ponad polowa przeciwnikow to byli przecietniacy.
I stad tez czekanie na transfery, ktore mogly by sie okazac zbawieniem, ale o tym pogadamy po rundzie

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, Bednarz zawsze a koniec okienka transferowego coś "ustrzelił", więc może też będzie tak i tym razem.
teraz to on sobie moze.
Widac dla pana Bednarza ponad pol roku to zdecydowanie za malo by znalesc choc 1 osobe nadajaca sie do tej druzyny.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.02.2009 o godz. 14:21.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując