Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
242
20.02.2009, 08:00
rasel1906
napisał(a):
Małe pytanko- czy z tyłu koszulki pozostanie logo konsorcjum deweloperskiego SALWATOR?
Oczywiście. Salwator nadal jest naszym sponsorem, chyba głównym. Technicznym jest Umbro a strategicznym od wczoraj Bet-at-home.
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr