piter116 napisał(a):

|
Od razu mi się nasuwa to co mówił Ettien w wywiadzie o ofercie OFI Kreta. "2 dni to 2 dni". Cierpliwość może się skończyć.
|
On i tak był długo na tych testach, więc nie sądzę by chcieli go wieźć do Krakowa na dalsze. Może być tak, że zawodnik z WKS dojedzie do Krakowa na przykład za kilka dni, przejdzie badania i podpisze kontrakt. Może być też tak, że w klubie dyletanctwo weźmie górę i będzie faktycznie tak jak w tym artykule. Stwierdzą, że np Sobolewski wraca nadspodziewanie szybko do pełnych obrotów i zrezygnują z Ettiena, mimo, że w moim odczuciu to piłkarze o innych dyspozycjach, mogący grać obok siebie na srodku pomocy.
Odesłanie wolnego zawodnika, za którego nie trzeba płacić, który w dodatku pozytywnie zaprezentował się na testach i przede wszystkim, który chce grać w Wisle to będzie dopiero tragedia. Ja mam przeczucie (zresztą poparte faktami), że to jest na prawde dobry piłkarz.