Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 17.02.2009, 23:28
http://www.milanos.pl/video.php?cat=23&id=70406 nie fart


Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!

"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Odpowiedz cytując