|
Kiedy sie konczy kontrakt Dawidowi mozna sprawdzic w necie. Kto jest na rezerwie wie kazdy kto choc raz przeczytal newsa ze zgupowania Wisly. Czy Pawelek zejdzie czy nie zadecyduje trener. A ty przestan tak klapac bo podniecasz sie jakbysmy grali final PU a 90% twoich postow to wypociny na poziomie 10latka.
|