Kocur napisał(a):

Wydaje mi się że w artykule raczej prawda bo już dawno by z MORD'u protestowali że oszczerstwa czy coś.
Wygląda na to że im więcej obleje to mniejszą premię dostanie - w gestii każdego egzaminatora powinno być żeby zdawało jak najwięcej - tylko żeby nie było 99% bo by podejrzanie wyglądało
|
Pewnie tak. Czyli ten " surowy egzaminator, młody i gorliwy człowiek " o którym mowa w artykule jest wyjątkowo uczciwy
