Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#637
Stary 16.02.2009, 12:56
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że w artykule raczej prawda bo już dawno by z MORD'u protestowali że oszczerstwa czy coś.

Wygląda na to że im więcej obleje to mniejszą premię dostanie - w gestii każdego egzaminatora powinno być żeby zdawało jak najwięcej - tylko żeby nie było 99% bo by podejrzanie wyglądało
Pewnie tak. Czyli ten " surowy egzaminator, młody i gorliwy człowiek " o którym mowa w artykule jest wyjątkowo uczciwy
Odpowiedz cytując