Philips_Zaspa napisał(a):

|
Życzę Ettienowi, żeby w dzisiejszym sparingu pokazał się z jak najlepszej strony. Nie liczę od razu na grad bramek jego autorstwa, ale przynajmniej na dobrą grę, komunikację z kolegami z drużyny i jakąś asystę. Co do kwestii kontraktu: myślę, że jeśli tyle czasu spędził w PD to jakieś pieniądze przyzwoite zarobił. Oby nie miał u nas wygórowanych żądań.
|
Przecież mówił w jednym wywiadzie, że pieniądze to nie problem... xd