|
Życzę Ettienowi, żeby w dzisiejszym sparingu pokazał się z jak najlepszej strony. Nie liczę od razu na grad bramek jego autorstwa, ale przynajmniej na dobrą grę, komunikację z kolegami z drużyny i jakąś asystę. Co do kwestii kontraktu: myślę, że jeśli tyle czasu spędził w PD to jakieś pieniądze przyzwoite zarobił. Oby nie miał u nas wygórowanych żądań.
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !
Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
|