Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
1715
14.02.2009, 12:00
bravelukas
napisał(a):
Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu
Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli
Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest
skąd żeś go wytrzasnął? Chłopak z 3 gimnazjum w bramce mistrza Polski?
IncognitoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IncognitoTSW
Znajdź inne posty napisane przez IncognitoTSW