Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu

Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli

Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest

