Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 14.02.2009, 10:52
Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu
Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli
Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 14.02.2009 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując