Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, jeżeli temat zbędny to wyjazd i siekiera w niego.
Dla tych którzy lubią sobie poczytać to zeskanowałem dodatek do Polityki "Ziemia oblegana" czyli troche o żydach, USA, Palestynie, Intifadach, Hamasie i... Polsce. Ciekawe dosyć
http://i39.tinypic.com/2wqe6c0.jpg
http://i39.tinypic.com/2wqe6c0.jpg
http://i44.tinypic.com/2ls5sz.jpg
http://i44.tinypic.com/whmf5h.jpg
http://i39.tinypic.com/2lc60id.jpg
http://i43.tinypic.com/b3rj1s.jpg
http://i44.tinypic.com/k04p61.jpg