madenn napisał(a):

(...) co obieca Ci Pawelec

tak to leciało chyba.
Widzew montuje ciekawy skład, odpuszczajac Matusiaka czy Bieniuka z tego co wiem pojawiło sie kilku zdolniejszych.walka o ekstraklase moze byc ciekawsza niz wiekszosc pojedynków na 'najwyzszym' szczeblu rozgrywek