Kamyk napisał(a):

Przepraszam, że tak zupełnie odbiegam od tematu, ale co zrobił nasz "zacny"(łeee) prezydent, aby uwolnić naszego człowieka z rąk terrorystów? Stulił mordę? Nie wypowiadał się w ogóle? Dlaczego? Wolał jebaną gruzję ocalać!
Ja na jego miejscu już dawno podałbym się do dymisji.
|
Źródło: Onet.pl ?
Zaś propaganda i demagogia bije od Pana Palikota. Wszak wszyscy zdają sobie sprawę, jak należałoby ukarać terrorystów, tylko, że mało kto wie, że ciężko będzie tego dokonać

Ale co tam, podkręcić klimacik i posiać ferment można
Może nie podbiega pod politykę tak w 100%, ale co sądzicie o sprawie tej Włoszki, która przez 17 lat była sztucznie utrzymywana przy życiu, a dziś zmarła, bo odpięli ją od aparatury?
Dla mnie to słuszna decyzja. Bez sensu tyle lat cierpień rodziny i jej. Tylko niech mi tu jakiś katolik zaraz nie wyskoczy, że to zakrawa o brak moralności...
