Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2821
Stary 09.02.2009, 19:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Znając lokalne obyczaje przypuszcza, ze można było dojść do ugody za wypuszczenie przez Polaków, z więzienia Bagram w Afganistanie (Pasztunistan) kilku Pasztunów i pewnie byłobypo sprawie.
Czekaj, czekaj. Polacy mieliby wypuścić kogoś z amerykańskiego więzienia?

Niezłe.