Gwiaździsty napisał(a):

|
Znając lokalne obyczaje przypuszcza, ze można było dojść do ugody za wypuszczenie przez Polaków, z więzienia Bagram w Afganistanie (Pasztunistan) kilku Pasztunów i pewnie byłobypo sprawie.
|
Czekaj, czekaj. Polacy mieliby wypuścić kogoś z
amerykańskiego więzienia?
Niezłe.