dj_ibutti napisał(a):

|
Wie ktoś jak z tą słynną szkółką w Szamotułach? Legia ma ich na wyłączność?
|
Chyba nie. Bynajmniej tak mi się wydaje .Kto da najwięcej ,ten najlepszych piłkarzy wyciągnie. Wkońcu te szkołki się z tego utrzymują.
Ja bym sie zainteresował szkółką Gwarka- znana marka w Polsce . Wielu znanych piłkarzy np. Kosowski, Kuzba ,Piszczek,Gierczak, Probierz, Sadzawicki, Jackiewicz wyszło z tamtąd.Nawiązanie współpracy nie byłoby trudne . Biorąc pod uwagę to :
http://www.gwarekzabrze.pl/index.php?id=sponsorzy
Jakby dawać co miesiąc troche kasy (pare tysiecy) to mamy absolutne pierwszeństwo przy sprowadzaniu "perełek" z Gwarka.