Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 06.02.2009, 14:27
Temat ciekawy, jak to zwykle w kraju nad WISŁĄ trzech rozmówców i cztery poglądy !! , typowo polskie,.

Nie napisałem że jestem fanem kupczenia reprezentacją albo wymuszonej fikcyjnej naturalizacji.
Bez osobistych wycieczek do różnych userów których" szlag trafia ,niedobrze im i wstyd, krew zalewa" , wyzywają innych od debili , ale lepiej polemizujmy a nie obrażajmy bo to buractwo a nie argument.

Francja (i inne kraje do których piłkarsko nam daleko) zdobyła mistrza połową kolorowych, różnym "LePenom" to bardzo przeszkadzało, ale naród w miażdżącej większości się cieszył.
Szwabom, ojcom prawicowych skrajności też to nie przeszkadza i wolą przymknąć oko na kolor skóry za to cieszyć się z sukcesów sportowych.

Teksty o ruchaniu?: trochę nie w temacie , nie mam takich doświadczeń, ale czytam i słyszę że często proboszcz czy inny nauczyciel robi "to" dzieciom - bez udziału kolorowych.
Odpowiedz cytując