Wyświetl pojedynczy post
cosa nostra
Banita
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.02.2009, 10:52
jutro grają nasi na wyjeździe

2009-02-07 UMKS Kielce - Wisła Dyskam Kraków
ale w WALENTYNKI wszyscy widzimy się na hali !!
Odpowiedz cytując