Temat
:
[Akcja] Chcemy powrotu Koszykarzy do ekstraklasy
Wyświetl pojedynczy post
cosa nostra
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
44
06.02.2009, 10:52
jutro grają nasi na wyjeździe
2009-02-07 UMKS Kielce - Wisła Dyskam Kraków
ale w WALENTYNKI wszyscy widzimy się na hali !!
cosa nostra
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cosa nostra