Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#971
Stary 03.02.2009, 20:12
miśqu napisał(a):Wyświetl post
A na czym zaowdowość piłki ręcznej ma polegać? Najdrozszy szczypiornista świata przechodzi za 800 tys zł czy euro, tak czy siak kwota śmieszna. Poza Europą, gdzie w paru krajach typu Islandia, Grenlandia jest może najpopularniejsza, zainteresowanie ta dyscypliną jest zerowe.

Co do naszej ligi to Unia Tarnów gra w 1 lidze i na meczach jest mniej ludzi niż na 4 lidze piłki nożnej, więc to wszystko mówi jaka jest pozycja tego sportu. Dodam, że Tarnów ma spore tradycje, miał ekstraklase kobiet i mężczyzn, a trener mieszkający i pochodzący z Tarnowa Stanisław Majorek zdobył jedyny medal olimpijski z kadrą w tej dyscyplinie. Nie zmienia to faktu, że kibicowsko ona nie istnieje, zresztą po MŚ było to widać...
Kolego, a to dlatego że Unia przez wszystkich piłkarzy ręcznych w Tarnowie była nie lubiana, a zawodnicy w niej występujący dzisiaj to dupa a nie piłkarze ręczni.
Po za tym w Tarnowie są tradycje ale związane z Pałacem Młodzieży ( wcześniej MDK).
A Pan Majorek po mimo dużych zasług dla tej dyscypliny bardzo dobrze, że skończył na trenowaniu chłopaków ze Skrzyszowa, bo on swoją toporną myślą szkoleniową na więcej nie zasłużył.
Odpowiedz cytując