Panowie a wiecie co mnie dobija w stadionie te wentylatory czy co to jest (prawy górny róg)
http://sport.onet.pl/0,1260069,11345...oreportaz.html aha i nie wiecie czy oni tą elewacje pomalują mam nadzieje ze tak

Dla mnie te wentylatory są tragiczne, i mi sie wydaje jakby ta elewacja była np:niebieska to dużo ładniej by to wyglądało

