Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 03.02.2009, 12:29
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Zauważcie że trybuny D i E w przyszłości można podnieść ( wydłużyć ) do góry, wtedy zrównają się z C oraz A i B. Nie narzekajmy, ważne że stadion powstanie.
niestety z tym może być problem, bo było mówione, że nawet głośników pod dach nie można zamontować (zbyt dużo obciążenie) a co dopiero budować kolejne piętro, zważywszy na to, że fundamenty teraźniejszego D i E mogą tego nie wytrzymać (nikt pewnie nie przewidział, że za parę lat rozbudowa może być wręcz konieczna!)
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując