sayek89 napisał(a):

|
Zauważcie że trybuny D i E w przyszłości można podnieść ( wydłużyć ) do góry, wtedy zrównają się z C oraz A i B. Nie narzekajmy, ważne że stadion powstanie.
|
niestety z tym może być problem, bo było mówione, że nawet głośników pod dach nie można zamontować (zbyt dużo obciążenie) a co dopiero budować kolejne piętro, zważywszy na to, że fundamenty teraźniejszego D i E mogą tego nie wytrzymać (nikt pewnie nie przewidział, że za parę lat rozbudowa może być wręcz konieczna!)