Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 01.02.2009, 20:37
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Hmmm ktoś wie bo tak sie zastanawiam . Polska liga piłki ręcznej jest w ogóle zawodowa ? Bo mi sie zaawsze wydawało że nie !? Jeżeli nie , to znaczenie sukcesu jest tym bardziej ogromne ! Może w końcu coś się u nas ruszy..............
Mamy nawet ekstraklase i 2 lige nawet mamy a i jeszcze mamy ekstraklase kobiet w piłkę ręczną

PS. google nie boli http://www.zprp.pl/
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując