Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline
#
1053
30.01.2009, 20:04
martinius028
napisał(a):
Jak na wiosne na przykład taki Łobo będzie grał i miał wyniki to wiadome że wtedy nic nikt nie powie.Dajmy im czas o to tylko prosze.
A Tomaszkowi Ruletce też mamy dać czas
?
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
palon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palon
Znajdź inne posty napisane przez palon