Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline
#
5340
29.01.2009, 20:14
karmel1906
napisał(a):
orientuje sie ktos z Was w kamerach hdd
jaki model z jvc everio polecalibyscie, chodzimi o cos w miare z dobra optyką, dobrym dyskiem i rozdzielczoscią. na mozliwosci robienia dobrych jakosciowo zdjec mi nie zalezy, bo lustrzanke juz mam. Na co w ogole radzilibyscie zwrocic uwage przy zakupie
z gory i z dolu dzieki
ponawiam pytanie, prosze o jakis wskazowki na ww temat
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
karmel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karmel1906
Znajdź inne posty napisane przez karmel1906