Mareq napisał(a):

i już mamy entuzjastyczną reakcję i doniesienie ubi et orbi przez Mareczka
Zapomniał tylko Mareczeq dodać - iż do elektronicznych faktur trzeba posiadać specjalne urządzenia do podpisu elektronicznego.
Ze tychże nikt nie chce mieć, bo sie nie opłaci to co? no no no? tak tak.....
zostaje wprowadzony PRZYMUS posiadania tychze przez przedsiebiorców - w Polsce wymóg ten istnieje już dla dosć duzej liczby - docelowo będzie objęta całość przedsiębiorstw.
No i co mamy
1) Cieszącego sie Mareczka i reszty gawiedzi - rzecz najważniejsza
2) cieszących się wytwórców osprzętu do podpisu elktornicznego - którzy byli głównymi promotorami tego wydarzenia - również rzecz najważniejsza
3) zasmuconych przedsiębiorców, którzy zamist kasę dać na to na co chcą - muszą wydać na to na co muszą, choc nikt się ich o zdanie nie pytał - to w tym wszystkim nie jest ważne
4) ważne wydarzenie propagandowe, które udowadnia, że cud dzieje sie wszędzie - cud robienia z ludzi kretynów
dziekuje za uwagę
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43