Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#683
Stary 27.01.2009, 23:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy trener norweski lama, czy tez grajki sie spalily , czy tez byla jakas umowa(oczywiscie nie mam na mysli zadnego przekretu), w ktorej to - jesli byla by taka okolicznosc, postarano by sie nie doprowadzic do remisu jako wyniku koncowego.
A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.
Nie do końca bo gdyby rzucili bramkę my musielibyśmy zacząć od środka nie od własnej bramki to raz a dwa to szybko jeden zawodnik by zbiegł i bramkarz wróciłby na swoje miejsce

Gdyby ktoś miał filmik z miną helmutów byłbym baardzo wdzięczny
The Apostasy



Odpowiedz cytując