Proud napisał(a):

|
o ile mi wiadomo to Figurski to straszny fan Legii, więc się nie dziwie...a i tak tego typu żarty są niesmaczne...
|
Dlaczego niesmaczne? Co chcial osiagnac Malecki robiac sobie podobizne papieza na jakiejs czesci swojego ciala? Przeciez to zalosne. Jestem pewien, ze Malecki zrobil to na pokaz, aby pokazac swoja religijnosc, oczywiscie pochwalilo by taka inicjatywe mnostwo pseudokatolikow. Prawda jest zapewne taka, ze Maleckiemu zarowno dziela literackie jak i poglady papieza sa obce. A cala sytuacja jest sztuczna jak wspolna msza kibicow z roznych stron blon.