Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#331
Stary 26.01.2009, 19:56
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
Najciekawsza, bo będzie 4 drużyny po 5 pkt, a w gruncie rzeczy bardzo ch.jowa, bo oznacza, że i tak wychodzą Niemcy i Dania. Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się
Odpowiedz cytując