kibic sukcesu 2007 napisał(a):

|
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
|
Najciekawsza, bo będzie 4 drużyny po 5 pkt, a w gruncie rzeczy bardzo ch.jowa, bo oznacza, że i tak wychodzą Niemcy i Dania. Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się
