bbbnba napisał(a):

(...)
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.(...)
|
Jasne
Tylko parę pytań (retorycznych):
1. jakiego klubu kibice masowo rejestrują się na naszym forum - od +/- 2 miesięcy?
2. jaka była reakcja na mojego posta - odpowiedzi na zapytanie skttrbrain'a? I czemu taka nerwowa - skoro jesteście "na topie" i wszystko jest cacy?
Apel do moderatorów: nie banować, bo zrobiła się z tego całkiem niezła zabawa...
PS. trudno wymagać od kogoś, kto nie szanuje sam siebie - by szanował innych
