Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3828
Stary 26.01.2009, 19:05
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
(...)
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.(...)
Jasne

Tylko parę pytań (retorycznych):
1. jakiego klubu kibice masowo rejestrują się na naszym forum - od +/- 2 miesięcy?
2. jaka była reakcja na mojego posta - odpowiedzi na zapytanie skttrbrain'a? I czemu taka nerwowa - skoro jesteście "na topie" i wszystko jest cacy?

Apel do moderatorów: nie banować, bo zrobiła się z tego całkiem niezła zabawa...

PS. trudno wymagać od kogoś, kto nie szanuje sam siebie - by szanował innych
Ostatnio edytowane przez flamengista : 26.01.2009 o godz. 19:09.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując