Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 25.01.2009, 19:20
lodecki napisał(a):Wyświetl post
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
Odpowiedz cytując