Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 25.01.2009, 12:06
kisiel92 napisał(a):Wyświetl post
Napinka niech trwa

Jak się nazywa żyd w pasy?
- pasożyt

szprotson napisał(a):Wyświetl post
najlepsze dla mnie o żydach

Duże, Czarne, wisi u szyji żyda
-


doberman
;]

uważajcie, tylko patrzyć jak dziś TVN24 wyemituje wypowiedź jakiegoś przedstawiciela drugiej strony Błoń o naszym antysemityzmie
Odpowiedz cytując