Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 23.01.2009, 09:29
jachting napisał(a):Wyświetl post
Marszałek można było się spodziewać zwycięstwa bo to jednak 3 ligowiec(to nic że hiszpański) ,choć ja tu drużynie nie robię żadnych wyrzutów ,trudno byłoby wyciągać jakieś wnioski na początku przygotowań i po pierwszym sparingu .
Ale ty tak lubisz sobie po prostu walnąć ,uważaj bo jeszcze może być tak że wszystkie pozostałe mecze wygramy .To oczywiście nie będzie musiało nic znaczyć , zmieni sie tylko twoja filozofia

Ps.taki przytyk lekki bo drażnią mnie takie posty
A wierz mi, że chciałbym to zweryfikować. Ale nie sądzę aby coś się zmieniło.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując