jachting napisał(a):

Marszałek można było się spodziewać zwycięstwa bo to jednak 3 ligowiec(to nic że hiszpański) ,choć ja tu drużynie nie robię żadnych wyrzutów ,trudno byłoby wyciągać jakieś wnioski na początku przygotowań i po pierwszym sparingu .
Ale ty tak lubisz sobie po prostu walnąć ,uważaj bo jeszcze może być tak że wszystkie pozostałe mecze wygramy .To oczywiście nie będzie musiało nic znaczyć , zmieni sie tylko twoja filozofia 
Ps.taki przytyk lekki bo drażnią mnie takie posty
|
A wierz mi, że chciałbym to zweryfikować. Ale nie sądzę aby coś się zmieniło.