SimpsoN napisał(a):

Jak na Wojewódzkiego i Figurskiego to nic szczególnego 
chcieli zrobić "święte" obrazki z portretem Małeckiego, szukali również, jako kuria Krakowska,garbarza który zdejmie z niego skórę z tatuażem, wyprawi, rozciągnie do wymiarów obrazu na ścianę żeby można go było powiesić gdzieś w Kurii.
|
o ile mi wiadomo to Figurski to straszny fan Legii, więc się nie dziwie...a i tak tego typu żarty są niesmaczne...