|
Idea, pomysl i propozycje poprawy sytuacji jak najbardziej na plus, jednak niestety, przy obecnym zarzadzie Wisly, ze swiecacym Ludwikiem na czele, koszykarze nie maja praktycznie zadnego wsparcia, zwlaszcza finansowego.
Jezeli chcemy pomoc, trzeba pytac, probowac, szukac ludzi, ktorzy byliby chetni zainwestowac swoje prywatne, niekoniecznie wielkie pieniadze, dzieki ktorym zespol moglby jako tako zaczac profesjonalnie funkcjonowac.
Z tego co wiem, teraz jest na to najlepszy moment, trener Paulisch ma u chlopakow powazanie, a i sami zawodnicy maja juz serdecznie dosc ciaglych porazek. Zacznijmy narazie od porzadnego dopingu, a sprawami organizacyjnymi zajmijmy sie przed rozpoczeciem nastepnego, miejmy nadzieje nadal 2-ligowego sezonu. Uwierzcie, ze choc niektorzy tak twierdza, chlopaka wcale nie brakuje woli walki i checi zwyciestwa, byli najzwyczajniej zmeczeni monotonnoscia i rutyna, ktora wpajal, w zasadzie nieswiadomie im poprzedni trener. Kazdy z nich ma Wisle w sercu!
|