FraMat napisał(a):

Taaak
Bednarz dostał zadanie rozwalenia Wisly.
Stąd pozbywanie się (chociaż jeszcze niczego nie przesądzono) bezproduktywnego ostatnio Zieńczuka i niepohamowanego Baszczyńskiego.
Ludzie, ochłońcie.
Przecież podpisanie Garguły, sprowadzenie młodego napastnika z Brazylii świadczy o czymś zupełnie innym, o pewnym konkretnym planie przewietrzenia składu. Zgadzam się, że nie mamy tak do końca ich następców, ale możemy będziemy oceniac okienko transferowe po jego zakończeniu?
Kiedy ostatnio nasz skład został poważnie czy w ogóle wzmocniony na samym początku okienka?
Ja spokojnie czekam przynajmniej do połowy lutego
|
Zawsze ceniłem Twoje wypowiedzi,ale o jakich Ty wzmocnieniasz mowisz?Bo jak na razie to poza powrotem z wypozyczeń i niewiadomym Beto,to nie ma zadnych ruchów,a te to raczej nazwałbym...no sam nie wiem ,ale napewno nie wzmocnieniem.
Na ta chwile jak mówiłem wczesniej:
nie kupilismy nikogo
pozyskalismy
jednego nowego gracza o
nie znanych umiejetnosciach i niepewnym uczestnictwie w obozie.
Wybacz,to juz chyba poprzednie okienko w porównaniu do tego (na ta chwile) biło na głowe,przynajmniej pod wzgledem tego co sie zapowiadało i co wydalismy.